تقریبا پنج سالی است که رزبری پای به بازار آمده است. هدف ابتدایی ساخت این دستگاه یاد دادن برنامه نویسی به کودکان بود که رفته رفته شاهد پیشرفت رزبری پای در طول زمان هستند. رزبری پای در ابعاد یک گوشی بوده و می تواند به بسیاری از دستگاه های الکتریکی وصل شود. در حوزه های رباتیک استفاده ی بسیاری از رزبری پای می شود. کار کردن با رزبری پای راحت بوده و در واقع ابزاری برای یادگیری کودکان می باشد. رزبری پای به موس و کیبورد نیازی ندارد. رزبری پای توسط شرکت رزبری پای ساخته شد و در ابتدا دو مدل از رزبری پای ساخته شد که بعده ها سعی شد که نمونه ی سوم آن هم ساخته شود و خرید اینترنتی بورد های رزبری پای را باید از نمایندگی ها انجام داد .

مسئول شرکت رزبری پای در مدارس برای کسب سواد با استفاده از رزبری پای به طور رایگان کمک می کرد. با فروش بسیار رزبری پای توانست سومین کامپیوتر همه منظوره ای باشد که به فروش می رسد و این موقعیت بسیار بالایی بود. این کامپیوتر انگلیسی بسیار کاربردی بود و در زمینه های مختلفی به فروش می رسید.

در واقع رزبری پای یک تراشه ای است که از تراشه های شرکت برادکام می باشد. در تراشه ی اصلی رزبری پای یک پردازنده معماری وجود دارد و در کنار آن یک پردازنده ی گرافیکی نیز وجود دارد. رزبری پای دارای سه نوع سرعت پردازنده ای است که شامل مقداری میان 700 مگاهرتز تا 4/1 گیگا هرتز می باشد. حافظه ی داخلی رزبری پای به طور میانگین خوب بوده و در حد کارایی کامپیوتری می باشد که تا 11 گیگابایت می باشد. در رزبری پای می توانیم تعدادی از درگاه های یو اس بی را مشاهده کنیم. برای خرید رزبری پای مانند خرید رزبری پای Raspberry pi 3 مدلB plus  تولید Element14 می توانید به فروشگاه های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و خرید انواع رزبری پای را به صورت اینترنتی نیز داشته باشید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

خرید آنلاین انواع بورد رسپبری پای
خرید آنلاین انواع بورد رسپبری پای
دوشنبه 11 آذر 1398 در ساعت 13 : 19 دقیقه
تماس بگیرید
 خرید اینترنتی بورد های رزبری پای
خرید اینترنتی بورد های رزبری پای
دوشنبه 11 آذر 1398 در ساعت 12 : 59 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 2 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
دوشنبه 11 آذر 1398 در ساعت 12 : 59 دقیقه
تعداد بازدید : 137
نمایش همه
علاقه مندی ها ()