حرف آخر شامل پکیج های آموزشی تحصیلی کنکور می باشد که در اختیار دانش آموزان و فارغ التحصیلان مدرسه قرار می دهند. در این چند سال اخیر شیوۀ تدریس کمی متحول شده است و این مسئله موجب گردیده تا دانش آموزان با شیوۀ آموزشی تصویرسازی و انیمیشن آشنا شوند و بدین وسیله بتوانند از دو نیمکره مغز خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند. با خرید پکیج آموزش کنکور حرف آخر ، می توانید از جدیدترین متدهای آموزشی استفاده نمائید تا الگوی تدریس خود را بهبود ببخشید. الگوی چگونگی جمع بندی مطالب آموخته شده از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که افراد با تجربه می توانند در این زمینه شما را راهنمائی کنند.

لیست محصولات حرف آخر

لیست محصولات حرف آخر شامل دروس رشته های کنکور ریاضی، تجربی و انسانی می باشد که عبارتند از ریاضی، زیست شناسی، فیزیک، ادبیات، زبان انگلیسی، عربی، دین و زنگی، شیمی و دروس مرتبط می باشد. علاوه بر کتب آموزشی، دی وی دی های آموزشی نیز عرضه می شوند. در حال حاضر تمام محصولات پکیج حرف آخر بر اساس تکنیک های آموزش تصویری طراحی شده اند تا بدین وسیله رشد آموزشی دانش آموزان کنکوری ارتقاء پیدا کند.

با بهره گیری از تکنیک های جدید آموزشی، دانش آموزان می توانند از حافظۀ طولانی مدت خود استفاده کنند و هر آنچه که آموزش می بینند را تثبیت کنند و هنگام آزمون بتوانند آنها را به درستی بازیابی کنند. همانطور که می دانید تعداد مباحثی که آزمون کنکور از آنها گرفته می شود، چندین مبحث مختلف می باشد که نیاز به تسلط دارد. در نتیجه با استفاده از متدهای آموزش حرف آخر می توان مطالب را بر طبق اصول  طبقه بندی نمود و هنگام آزمون کنکور، آنها را به کار برد.

خدمات مشاوره با حرف آخر

دست یافتن به موفقیت، نیاز به مشورت و استفاده از تجربیات افراد متخصص دارد، که شما می توانید از خدمات مشاوره ای رایگان حرف آخر بهره مند شوید. فرآیند یادگیری و به خاطر سپردن مطالب درسی نیاز به راهنمائی دارد، تا به صورت جامع و پیوسته تمام دروس خوانده شود و بدین ترتیب استرسی به دانش آموز وارد نگردد. مشاوران حرف آخر می توانند مطابق با تجربیات متعددی که در دوره های آموزشی و تدریس مطالب کنکوری بدست آورده اند، می توانند شما را در این مسیر دشوار همراهی کنند. ارائه برنامه درسی و برنامه ریزی تحصیلی از جمله خدمات مشاوره ای حرف آخر است که به دانش آموزان خود ارائه می دهند و بدین ترتیب مسیر را برای یادگیری مطالب درسی ساده می نمایند.

انتشارات حرف آخر همواره در تلاش بودند تا محصولات آموزشی حرف آخر را منطبق با تکنیک های آموزشی روز دنیا گردآوری کند و از اساتید مجرب و تحصیلکرده برای آموزش تشریحی و تستی دروس کنکوری استفاده می کنند. با توجه به زمان طلایی که دانش آموزان پیش از کنکور باید از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند، مشاوره های تحصیلی حرف آخر، با ارائه روش های نوین آموزشی و برنامه ریزی می توانند مسیر آموزش را برای آنها ساده تر از گذشته نمایند. تکنیک های آموزشی دروس دانشگاهی با گذشت زمان ارتقاء پیدا کرده است و این مسئله باعث بهبود عملکرد دانش آموزان و دست یافتن به نتایج موفقیت آمیز آنان شده است.

قیمت محصولات حرف آخر

قیمت محصولات حرف آخر با توجه به رشته تحصیلی و همچنین تعداد کتب و دی وی دی های آموزشی مشخص می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پکیج های حرف آخر، می توانید با واحد آموزش و فروش محصولات حرف آخر تماس حاصل فرمائید.

مؤسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر، به عنوان یکی از مؤسسه های موفق در عرصۀ ارائه خدمات آموزشی نوشتاری و دیداری به دانش آموزان پشت کنکور می باشند.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 527
نمایش همه
علاقه مندی ها ()