طرح توجیهی از راهکارهای رسیدن به موفقیت شغلی در بازه های زمانی کوتاه مدت می باشد، با استفاده از این سند آماری می توان تمامی چالش های پیش رو فعالیت های خرد و کلان اقتصادی را شناسایی و مدیریت نمود. این طرح ها با پروژه های از پیش آماده شده تفاوت های بسیاری دارند و در مورد هر طرحی به صورت جداگانه و تفکیک موقعیت جغرافیای، رقبای موجود در بازار سرمایه و مشتریان بالقوه آن طراحی و تدوین می شود.  طرح توجیهی حاصل کار یک تیم مجرب و حرفه ای از برجسته ترین اقتصاددانان می باشد، که در سال های اخیر به شدت مورد توجه فعالان اقتصادی قرار گرفته است، تا ریسک سرمایه گزاری خود را به حداقل ممکن برسانند. قیمت  ارائه خدمات طرح توجیهی به موارد بسیاری بستگی دارد که از مهمترین آن می توان به وسعت و جامعیت طرح اشاره کرد، زیرا میزان کار انجام شده در فعالیت های کلان اقتصادی و تولیدی به مراتب بیشتر از دیگر طرح های اقتصادی می باشد، که البته این مبلغ در ابتدای پروژه و به صورت توافقی بین مشتری و شرکت تعیین می شود.

دانش، پشتکار و علاقه از جمله راهکارهای موفقیت در شروع فعالیت های اقتصادی مختلف می باشند، اما برای موفقیت سریعتر و رسیدن به رشد اقتصادی، کاملا هدفمند و حساب شده عمل نمود، تا با تخمین های نادرست با بحران های اقتصادی روبه رو شد، داشتن طرح توجیهی این امکان را به فعالان مختلف اقتصادی می دهد تا اطلاعات خود را به روزتر نمایند و با ریسک ها و عوامل تهدید کننده به بهترین روش ممکن برخورد نمایند.

شرکت تحقیقاتی و آماری مطصا از معتبرترین مراکز انجام و ارائه طرح توجیهی در انواع قالب های اقتصادی، خدماتی و آموزشی می باشد، که با استفاده از نرم افزارهای مدلسازی و اطلاعات مستند و قابل استناد پروژه های اقتصادی را پیاده سازی می نماید، نمونه کارهای این مرکز را می توان در وب سایت اطلاع رسانی مطصا مشاهده کرد، و در صورت لزوم پروژه های مورد نظر خود را به آن سپرد. برای اطلاع از خدمات طرح توجیهی تولید فولاد آلیاژی به سایت مراجعه کنید.

طرح توجیهی سالهاست که به عنوان یک ابزار محاسباتی دقیق به یاری فعالان اقتصادی آمده است، تا آن ها را با شرایط کاری، پیشرفت ها و عوامل تهدید آمیز سرمایه آگاه نماید، و  با معرفی این عوامل مدیریت کسب و کار را ساده تر نماید. شرکت هایی که با رویکرد ارائه طرح توجیهی در ابعاد خرد و کلان فعالیت می کنند، سابقه چندان طولانی نداردند و می توان این مشاغل را در زمره مشاغل تازه تاسیس قلمداد نمود که بر اساس شرایط اقتصادی به وجود آمده اند، زیرا سرمای گذاری در بازار های پر ریسک با نرخ نامشخص ارز همواره با استرس و چالش های بسیاری همراه است، و در صورت یک تخمین نادرست ممکن است، خساراتهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، البته این مورد را به خوبی می توان در پروژه های کلان اقتصادی مشاهده کرد، زیرا سرمایه در حال گردش بسیار بالاست، و ریسک کردن در این زمینه معنی نخواهد داشت. قیمت طرح توجیهی معمولا بر حسب نوع و ظرفیت پروژه تعیین می شود، زیرا در پروژه های بزرگ اقتصادی تحلیل بازار بسیار پیچیده تر خواهد بود.

طرح توجیهی در اصل یک ماکت یا شمای کلی از پروژه اقتصادی را به کمک نرم افزار های مختلف طراحی می کند، و با رصد لحظه ای بازار سرمایه، داده های آماری آن را پر می کند، این نوع از طرح ها قابلیت توجیج پذیری بسیار بالایی دارند و به راحتی می توان به آن ها استناد نمود، بطوریکه امروزه برای جذب سرمایه گذار و یا گرفتن تسهیلات لازم از بانک ها معمولا از گزارشات طرح توجیهی استفاده می شود.

شرکت خدماتی مطصا از معتبرترین مراکز اجرای طرح توجیهی در تمام  ظرفیت ها و قالب های اقتصادی می باشد، که می توان لیست پروژه های انجام شده در آن را در سایت مطصا مشاهده نمود. مشاوره رایگان، قیمت مناسب، جامعیت طرح، استفاده از آمارهای مستند و شبیه سازی شده از جمله امتیازات مراجعه به این مرکز می باشد.

 تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 531
نمایش همه
علاقه مندی ها ()