برای تردد در ساختمان ها از آسانسور استفاده می شود تا افراد تعداد زیادی از پله ها را برای رفت و آمد نداشته باشند، از این رو استفاده از آسانسور و در پی آن استفاده از فن کابین آسانسور افزایش پیدا کرده است. نصب سیستم تهویه در اسانسور ها بسیار مهم است و می تواند موجب تصفیه سازی هوا شود. فن کابین آسانسور در انواع سایز ها به تولید می رسد و متناسب با فضای آسانسور می توان از فن کابین آسانسور استفاده نمود. با استفاده از فن کابین آسانسور ، گردش هوا در کابین آسانسور انجام می گیرد و از ورود باکتری ها جلوگیری می شود و از انتقال بیماری ها نیز جلوگیری می شود. استفاده از فن کابین آسانسور موجب کاهش دمای کابین اسانسور می شود. فن کابین آسانسور مصرف انرژی پایین دارد و کمترین میزان سر و صدا را دارد.  قیمت  خرید فن کابین آسانسور بسیار مناسب است و می توان به راحتی این وسیله را تهیه کرد.

مجموعه ی بنیس کمپانی از مجموعه های فروش فن کابین آسانسور در سایز مناسب می باشد. برای خرید فن کابین آسانسور از طریق این مجموعه می توانید خرید فن کابین آسانسور را با کیفت بالا انجام دهید.

فروش فن کابین آسانسور با قیمت مناسب

استفاده از فن کابین آسانسور علاوه بر تصفیه سازی هوا، موجب می شود که اگر زمانی فردی در آسانسور گیر کرد گردش هوا وجود داشته باشد. در زمان آسیب دیدن فن کابین آسانسور ، می توان در صورت نیاز به تعمیر ، آن را تعمیر نمود. فروش فن آسانسوری و انواع فن ها توسط مجموعه های فروش تجهیزات تهویه ها به فروش می رسد اما با مراجعه به مراکز معتبر می تواند فن کابین آسانسور بادوام و با کیفیت را تهیه کنید زیرا در صورت استفاده از نوع بی کیفیت ، کاربرد مطلوبی را از ان مشاهده نخواهید کرد.

 آدرس : تهران، لاله زارجنوبی، کوچه بوشهری، پاساژ تهران الکتریک، طبقه 3، واحد417

تلفن : 02133991726-02133993254-02133991767

فکس : 02133962420

ایمیل : Benis_company@yahoo.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 14
نمایش همه
علاقه مندی ها ()